Онлайн мапа доступності

Саме з цього проєкту розпочалась діяльність Доступно.UA. На тому етапі відбувались одиночні перевірки закладів із метою розповідати про їхню доступність через Facebook. Таким чином повідомляли про безбар’єрність локацій в українських містах, показували, що можна потрапити в будь-яку, не зважаючи на рівень її доступності та мотивували до активного життя. 

При пошуку потрібної локації користувач може задавати як першочергові параметри, що стосуються доступності та зручності локації. Приміром, можливість потрапити до закладу, безбар’єрність простору всередині, облаштованість для людей із маленькими дітьми і вбиральні. А також параметри другого порядку: наявність велопаркування, можливість відвідувати з домашніми улюбленцями тощо.

 

 

До списку наявних локацій входять бізнесові (заклади харчування, аптеки, банки), публічні простори (музеї, університети, кінотеатри) та адміністративні (міські ради, ЦНАПи). Наразі на мапу нанесли близько 600 локацій у більше 20 українських містах.

Навесні 2020 року з’явився мобільний додаток для Android та iOS, який допомагає людям знайти потрібну локації відповідно до рівня їхньої мобільності. Восени того ж року в користувачів додатку з’явилась можливість самостійно пропонувати та додавати локації на мапу.