Форум інклюзивності

Форум має на меті зібрати представників громадськості, влади та бізнесу для створення простору, доступного кожному. Відтак він не є конкретним місцем та не прив’язаний до певного часу, а налаштований згуртувати всіх, хто бажає змін і готовий до дій.

На Форумі порушують питання створення міського простору, зручного для всіх його мешканців — як представників маломобільних груп населення, так і велоспільноти, проєкти включення дітей з інвалідністю до повноцінного життя, реадаптації ветеранів російсько-української війни, працевлаштування тощо.

 

У 2017-2019 роках Форум тривав один день і відбувався у приміщенні Національного музею Тараса Шевченка. У 2020 році через пандемію COVID-19 всі активності Форуму відбуваються онлайн і тривають майже місяць. 

Серед спікерів Форуму інклюзивності за всіх роки колишня в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, колишня заступниця міністра оборони Аліна Фролова, CEO Промприлад.Реновація Юрій Филюк, громадські діячі Уляна та Віталій Пчолкіни, співзасновниця коворкінгів “Перемога” Лара Немеш та  інші.

У 2018 році саме на Форумі інклюзивності вперше вручили нагороду [Відкриті двері] від Доступно.UA.